نتایج جستجو برای عبارت :

بیوگرافی و عکسهای اشکان اشتیاق

بیوگرافی اشکان اشتیاق بازیگر سینما و تلویزیون

نام:اشکان
نام خانوادگی:اشتیاق
تاریخ تولد:1363/4/6
محل تولد:تهران
تحصیلات:فارغ التحصیل رشته گرافیک
-----------------------------------------------------------
زندگینامه اشکان اشتیاق
اشکان اشتیاق بازیگر سینما و تلویزیون در ششمین روز از سال 1363 در شهر تهران متولد شد، او فارغ التحصیل رشته گرافیک در دانشگاه آزاد تهران شمال میباشد.
 عکسهای اشکان اشتیاق
ادامه مطلب
دانلود ریمیکس اشکان ماه من
سوپرایز بزرگ جوان ریمیکس ، دانلود ریمیکس اشکان بنام ماه من با متن و دو کیفیت عالی
Remix : Hamed Abdollahi
Download New Remix Ashkan Mahe Man With Text And Direct Links 320 & 128 In Javan Remix

دوستداران موسیقی هم اکنون می توانید ریمیکس جدید حامد عبدالهی را دانلود نمایید.
جدیدترین ریمیکس حامد عبدالهی به آهنگ ماه من از اشکان تعلق دارد.
این ریمکس در سبک پاپ قرار دارد.
جهت دانلود ریمیکس جدید حامد عبدالهی به انتهای مطلب مراجعه کنید.
حامد عبدالهی این ریمیکس را با
دانلود آهنگ اشکان تصدی عشق اول و آخرم 
Download New music Ashkan Tassadi – Eshghe Avalo Akharam
دانلود آهنگ جدید اشکان تصدی به نام عشق اول و آخرم با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
ترانه و آهنگ : باران بهرامی   تنظیم : رضا پناهی
متن آهنگ عشق اول و آخرم اشکان تصدی 
میشه بپرسم توی قلبت کسی رو داری یا نه
میشه بدونم چرا این همه خوبی واقعا
واسم مثل روز روشنه که چه حسو حالی توو دل منه
جدیدا این قلب من فقط به عشق تو داره میزنه

عشق اول آخرم نمیشه ازت بگذرم
فکر
چاپ عکس روی تابلو فرش در بین مشتریان خصوصا ایرانیان محبوبیت خاصی دارد و شرکت تابلو فرش اشکان به خوبی توانسته است چاپ عکس روی فرش در اندازه های مختلف را انجام دهد .با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرن ، انواع عکس های شخصی و خانوادگی و طرح های دلخواه مشتری و آرم و لوگوی اداره جات را به صورت تابلو فرش های بافت و چاپی ارائه می دهیم.
شمابا عضویت در کانال و یا تماس با شماره 09024091999 میتونین بدون واسطه و مستقیم از فروشنده خریداری کنین.لینک کانال تاب
Artist: Amir Ashkan | Music Name: Ayandeh | Genre: Pop | Released: 2019 | Amir Ashkan - Hastam Ta Hasti (Music Video)

هنرمند: امیر اشکان | نام موزیک: هستم تا هستی | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2019 | ملیت: ایران
دانلود موزیک ویدیو ایرانی (امیر اشکان) Amir Ashkan با نام (هستم تا هستی) Hastam Ta Hasti
ادامه مطلب
دستگاه فارادایک با بهترین کیفیت و پنج سال گارانتی دستگاه مخصوص سالن لاغریبهترین قیمت دستگاه فارادایک را از اشکان طب بخواهیدمجموعه اشکان طب نماینده فروش دستگاه فارادایک ، این محصول را با کیفیت بالا که جهت رفع چربی های ناحیه شکم و پهلو ها و ساید قسمت های بدن (لاغری موضعی ) می باشدبا بهترین قیمت به فروش می رسد همچنین این دستگاه جهت لاغری عمومی و تسکین درد های مفصلی و روماتیسمی استفاده می شود پالسها از نوع راستر بوده و هیچگونه عارضه نداشته و اث
نام فیلم: رحمان 1400  ژانر: اجتماعی ، خانوادگی  کارگردان: منوچهر هادی
سال تولید: 1397 سال انتشار(نسخه لو رفته): 1398
بازیگران: مهران مدیری در نقش«حاج آقاجالوسی»، محمدرضا گلزار در نقش«اشکان جالوسی»، سعید آقاخانی درنقش«رحمان»، بهرام افشاری در نقش «انوش»، یکتا ناصر در نقش«شراره»، ساره بیات در نقش«نازی»
خلاصه داستان: رحمان آبدارچی یک شرکت است و پزشک به او اعلام کرده که بزودی از دنیا میرود.از این جهت رحمان یک فکری به ذهنش میزند که از مردن خود برای خ
فول آلبوم تمام آهنگ های منتشر شده از اشوان (اشکان خدابنده)
Download Full Album From Ashvan
اشکان خدابنده معروف به اشوان ( متولد ۳ مهر ۱۳۶۹ – تهران ) دانشجوی رشته مهندسی عمران در مقطع لیسانس دانشگاه آزاد تهران مرکز است که فعالیت موسیقی خود را با نوازندگی گیتار از ده سالگی شروع کرد سپس از ۱۵ سالگی شروع به آموختن گیتار الکتریک کرد. سپس بصورت تجربی پیانو را شروع کرد و بعدها به آهنگسازی و نوشتن ترانه پرداخت.
طرفداران اشوان، جهت دانلود فول آلبوم اشوان به ادامه
I am strong when l am on your shoulders

و وقتی در همین لحظه اشکان you raise me up جاش گروبان رو توی کانالش می فرسته. من جاش گروبان رو با اشکان و با این آهنگ شناختم و شدیدا طرفدارش شدم. همه می دونن توی خواننده های خارجی هیچ کیو اندازه جاش گروبان دوست ندارم. این آهنگ خیلی خیلی جادوییه و بی کلام و باکلامش رو سکرت گاردن داره

اصلا پرتاب شدم به اون روزهای خودم بودن. روزهایی که یادآوریشون خوشحالم می کنه. روزهایی که اینقدر تلخی نداشتم. 

و این آهنگ قطعا تقدیم می شود به خد
از روانشناسمم کاری بر نمیاداز اشکان و حرفاش و پلن A و B کشیدنش هم کاری بر نمیاد
با احمد رفتیم پارک و وسط چمن ها دراز کشیدیم
شروع کرد بوسیدنم، هیچ حسی نداشتم، بهش گفتم هیچ حسی ندارم
حتی بغلم کرد پسش زدم گفتم واقعاً هیچ حسی ندارم
بین دوستام داشتن رای میگرفتن کی سکسی تره
اکثریت رای مثبت رو دادن به من
و اون وسط من داشتم ب آینده فکر میکردم
وضعیت بغرنج تر از اون چیزیه ک هست
خودمون رو سرگرم ظاهر کردیم ک اساس ماجرا ک سیاهی آینده ماست دور بشیم
اشکان تو م
تابلو فرش ماشینی منظره
تابلو فرش منظره نیز از جمله انواع تابلو فرش می باشد .در طراحی تابلو فرش های منظره از طرح هایی مانند گل و همچنین رودخانه ، درخت ها ، جنگل و مناظری که نیز از این قبیل می باشد استفاده شده است که این تابلو فرش ها بسیار زیبا و شیک برای دکوراسیون خانه بوده و انتخاب مناسب تابلو فرش ماشینی ، انرژی مناسبی را به خانه شما خواهد داد. تابلو فرش گل نیز که می توان گفت از جمله تابلو فرش های منظره است ، شامل گل های طبیعی و تزئینی به صورت د
دژاگه هفته های آغازین رقابت های لیگ را از دست داد ! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، به غیر از بازیکنان خارجی تراکتورسازی، اشکان دژاگه تنها ستاره این تیم است که تاکنون در تمرینات حضور پیدا نکرده و حواشی زیادی در این خصوص ایجاد شده است. برای پایان دادن به این حواشی اما مسئولان باشگاه تراکتورسازی اطلاعیه ای منتشر و اعلام کردند که دژاگه با کسب اجازه از کادرفنی از دو هفته دیگر به تمرینات ملحق می شود و اشکان دژاگه  در حال حاضر در پی انجام تمرینات ریک
دانلود آهنگ جدید اشکان تصدی به نام خاطرهات با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Ashkan Tasaddi Called Khaterehat

دانلود آهنگ اشکان تصدی به نام خاطرهات

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید

دانلود ،
موزیک ،
دانلود موزیک ،
دانلود آهنگ
 ،
دانلود آهنگ جدید  ،
موزیک جدید ،
آهنگ جدید ،
دانلود موزیک جدید ،
دانلود مداحی ،
دانلود نوحه ، نوحه ،
دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب
نویسنده و محقق : اشکان ارشادی 
کپی و رونوشت برداری ممنوع و ناقض حقوق محققی است که در نشر الکترونیک یعنی وب فعالیت می‌کند .
در پایان مطالبی را که در مورد کرد و ترک بیان می کنم ، نظریاتی شخصی است پس توجه کنید.
به روایت کتاب تاریخ ایران تا اوایل سده هجده میلادی ، ترجمه کریم کشاورز 
و چند کتاب دیگر که به این موارد که توسط شخص اینجانب اشکان ارشادی خواهد آمد صحت گذاشته اند ، غلزایی را تعریف می کنیم. 
غل زایی یا غلجه زایی ، پشتون و افغانی‌هایی بودند ک

علی زند وکیلی بر باد رفته
دانلود آهنگ جدید علی زند وکیلی به نام بر باد رفته
Ali Zand Vakili - Bar Bad Rafte
ترانه : حسین غیاثی ؛ موزیک : علیرضا افکاری و ؛ تنظیم : اشکان آریا و وحید طاهرخانی
+ متن ترانه بر باد رفته از علی زند وکیلی
بهشتم گم شده بر باد رفته / صدام کن اسم من از یاد رفته
صدام کن بی صدات از دست میرم / نذار از ترس تنهایی بمیرم

ادامه مطلب
دستگاه فارادیک0912801263020 درصد تخفیف ویژه کسانی که از طریق سایت دابی تماس حاصل فرمایند.
دستگاه فارادیک با بهترین کیفیت و پنج سال گارانتی دستگاه مخصوص سالن لاغری
بهترین قیمت دستگاه فارادیک را از اشکان طب بخواهید

مجموعه اشکان طب نماینده فروش دستگاه فارادیک، این محصول را با کیفیت بالا که جهت رفع چربی های ناحیه شکم و پهلوها و سایر قسمتهای بدن(لاغری موضعی) می باشد با بهترین قیمت به فروش می رساند. همچنیناین دستگاه جهت لاغری عمومی و تسکین دردهای مف
متن آهنگ اشکان یادگاری به نام میمردی
Text Music Ashkan Yadegari Called Mimordi

اخر تو تنهاییم  یکی اومد به جات نشست
اصلا شبیهت نیست پای همه حرفاش هست
تنهام نمیزاره با این که غریبه اس
صد بار پسش زدم  امروز میره فرداش هست
هر روز به رفتنش تهدیدم نمیکنه واسه نداشته هام تحقیرم نمیکنه
روزی هزاردفه نمیخواد بهش ثابت بشم
وقتی دلم پره ای دیگه نمی خواد ساکت شه
میمردی تو جاش بودی وقتی من دلم گرفت تو جاش بودی
میمردی میفهمیدی اونی که دورش زدی دنیاش بودی
میمردی هرشب نجنگ
نویسنده : اشکان ارشادی 
این آیه خیلی کوتاهه ولی پر از معنی! واقعا دوست حامی نمانده! دل شکستن شده هنر همه! 
بقول شاعر : 
تا توانی دل به دست آر 
                        که دل شکستن هنر نمی باشد 
قوم الظامین نباید باشیم که اگر باشیم نسل‌های خودمان را از بین می بریم. 
چند بیت آخر را حتما بخوانید : 
مقصود خداست با توانایی های خودمان ، خودتان بخوانید.
خیالی بخارایی با دوبیتی ها بخوانید.
زمان ما آهنگران میخواندش! 
ادامه مطلب
عبید نویسنده و شاعری چیره دستیست ولی بیشتر ترک ها از او نارضایتی دارند چون در حکایاتش دائم کارهای تجاوز و بدکاری را با نام آنان مینویسد. 
عبید ، طناز خوبیست و همچنین شاعری ماهر! عشاق نامه او را حتما بخوانید و جالبتر « موش و گربه » 
بر وزن فَعَلاتُن مَفاعِلن فعلن 
به الف قافیه ساز توجه کنید تا بعد از شاعری فارسی_هندی برایتان بنویسم که فردوسی را بخاطر الف قافیه ساز ملامت کرده! فعلا : 
ادامه مطلب
پارسال ١٦شهریور اشکان رو برای اولین بار دیدم.امسال ١٦شهریور ششمین جلسه ایه که میرم سر کلاسش:)تو طول یکسالی که گذشت....به لحظات و احساساتی که این روزها دارم تجربه میکنم کم فکر نکردم...کم ترسیمشون نکردم کم ازشون کمک نگرفتم برای گذران لحظه های بد....چند وقت پیش داشتم برای سارا میگفتم...خیـلی از چیزهایی که الان دارم ....تو روزهای نه چندان دوری برام آرزو بودن...اما وقتی بهشون میرسم،وقتی باهاشون انس میگیرم و قاتی میشم ،وقتی خوب خوب ...حسابی حسشون میکنم!
وبکم در حقیقت دوربینی است که بر روی لب تاپ از قبل وصل است و یا برای سرور کامپیوتری باید جداگانه خرید و توسط زَغَن کشویی ای که دارد آن را در بالای مانیتور وصل کرد. مانیتورهای جدید باریک و متناسب وبکم های مستطیلی باریک هسنتند. به هرحال ، وبکم حاوی لنزی است که هم عکس برداری می‌کند و هم فیلم برداری می‌کند.
ادامه مطلب
اینطور که ترم بالاییا میگن، مث اینکه همه ی استادا با ورودی ما لج کردن به دلایلی که ما خودمون بهش واقفیم
ولی خداروشکر امتحانارو دارم یکی پس از دیگری پاس میشم(الان تو ترمکی باید ب فکر بیس گرفتن باشی ن پاس شدن!)
اینجانب در این خابگاه ب اسطوره ی آرامش تبدیل شده ام
تاریخ تمدن که سخت ترین تاریخ ارائه شده توسط استادمون بوده و هست رو با افتخار و در کمال ناباوری و با نمره ی نسبتا قابل قبولی پاس شدم

+یه تشکر به آقای اشکان ارشادی بدهکارم بابت یک نمره ی آ

نویسنده و گردآورنده : اشکان ارشادی 
ابتدا یادی از دهه‌ی شصت و کتاب چهارم دبستان

افسوس که نامه جوانی طی شد
                                    و آن تازه بهار زندگانی دی شد
آن مرغ طرب که نام او بود شباب
                               افسوس ندانم که کی آمد کی شد

« عمر خیام » 
ادامه مطلب
بازیگران :حامد بهداد, محمد عسگری, ژیلا شاهی, اکبر آئین, آزاده نوبهار, محمد اشکان فر, یونا تدین, نیوشا علیپور, بابک لطفی, خواجه پاشا
درباره فیلم جلال مرادی ۴۲ ساله در طی تصادفی خانواده‌ای را به قتل می‌رساند

دانلود با لینک مستقیم رمز فایل : www.hajiland.blog.ir پیشنمایش نویسنده : حاجی لند
دانلود آهنگ جدید اشکان تصدی به نام دوسم نداشتی با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Ashkan Tasaddi Called Dosam Nadashti

دانلود آهنگ دوسم نداشتی از اشکان تصدی

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید

دانلود ، موزیک ، دانلود موزیک ، دانلود آهنگ
 ، دانلود آهنگ جدید  ، موزیک جدید ، آهنگ جدید ، دانلود موزیک جدید ، دانلود مداحی ، دانلود نوحه ، نوحه ، دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب
دانلود فیلم سریع و خشن: هابز و شاو
Download Film Fast & Furious: Hobbs & Shaw 2019
با تمام کیفیت ها ۴۸۰, ۷۲۰ , ۱۰۸۰ و لینک مستقیم از نایس موزیکا
پخش آنلاین + لینک پرسرعت فیلم سریع و خشن: هابز و شاو
دوبله فارسی + سانسور شده
ژانر فیلم : اکشن، ماجراجویی
زبان فیلم : دوبله فارسی + سانسور شده
سال انتشار : 2019
محصول کشور : آمریکا
کارگردان : دیوید لیچ
کیفیت : 1080p / 720p / 480p
بازیگران : دواین جانسون، جیسون استاتهام، ونسا کربی، ادربس البا، هلن میرن، ایزا گونزالس، رومن رینز، ا
نکاتی برای انتخاب تابلو فرش مناسبقبل از این که شما بخواهید تابلو فرشی انتخاب کنید باید تعیین کنید که آن را برای چه مکانی می خواهید.
تابلو فرشی که برای اتاق پذیرایی شما مناسب است، مسماً مناسب محیط اداری نیست.اینکه قصد خرید تابلو فرش ماشینی یا دستباف را دارید نیز تعیین کننده است و بستگی به بودجه شما دارد، همچنین جنس نخ آن نیز به بودجه شما بستگی دارد.پس از انتخاب مکان مناسب برای نصب تابلو فرش، حال باید به دکوراسیون و طراحی کلی محیط دقت کرد و من
نکاتی برای انتخاب تابلو فرش مناسبقبل از این که شما بخواهید تابلو فرشی انتخاب کنید باید تعیین کنید که آن را برای چه مکانی می خواهید.
تابلو فرشی که برای اتاق پذیرایی شما مناسب است، مسماً مناسب محیط اداری نیست.اینکه قصد خرید تابلو فرش ماشینی یا دستباف را دارید نیز تعیین کننده است و بستگی به بودجه شما دارد، همچنین جنس نخ آن نیز به بودجه شما بستگی دارد.پس از انتخاب مکان مناسب برای نصب تابلو فرش، حال باید به دکوراسیون و طراحی کلی محیط دقت کرد و من
نویسنده و محقق : اشکان ارشادی ، از کرمانشاه 
گویند که در اردبیل سنگی بوده که از عجایب بوده و این سنگ را به زمان خشکسالی با هزاران مشقت می آوردند تا از خورشید نور بگیرد و گداخته شود و سپس از گرمای حاصله ، برف و یخ را آب کند و رودها خروشان شوند. این سنگ تا آنجا شهرت یافته بود که غازان خان مغول دستور داد نام خودش را بر روی سنگ نقر کنند.  البته با زحمت فراوان این نقر صورت گرفت.
برخی حدس می زنند که شاید ، سنگ درون بقعه شیخ صفی الدین همان سنگ باشد.
نویسنده : اشکان ارشادی از کرمانشاه 
عراق ، امروزه نام کشوریست. در گذشته به دو ناحیه مجزا اطلاق میشده :
۱. عراق عجم شامل کرمانشاهان و آذربایجان  و لر و بختیاری تا ری و اصفهان
۲. عراق عرب که شامل بصره و بغداد و بیابان بزرگ شمال شبه جزیره و کویت و پیرامون 
در شاهنامه زمان انوشیروان چهارمین ایالت محسوب شده و شامل تمامی نواحی کردستانات و بین النهرین و... بوده 
خیلی از جنگهای رومیان با ایران در عراق رخداده 
 پایتخت ایران چند میلیون کیلومترمربعی در ع
گویند که حضرت مولانا در روم هنگامی که اشعار فارسی می گفت. فردی وی را اذیت می کرد و چون حضرت مولانا پوستی سبزه و تیره داشت و فارسی شعر می گفت وی به مولوی میگفت : که شما هندی هستی و اصلا از زبان و پوستت معلوم است. خبر به گوش سلجوقیان روم و دیگر حکام رسید و ایشان در اتحاد گفتار گفتند : که کسی حق ندارد ، مولانا را بیازارد.
ادامه مطلب
کتاب ای عشق دست از سرم بردارشاعر: اشکان صمصام

با درد خود خوشیم، به مرهم نیاز نیستاینجا دری به سمت تو ای عشق باز نیستاز بس که "شور" در دل هم ساز ریختند"ماهور" را مجال فرود و فراز نیستگهگاه شک دلیل رسیدن به حاجت استنذر و نیاز کردن اگر چاره ساز نیستمن بارها مقابل ابلیس باختمانگار این حریف قدیمی بباز نیستحی علی... گرفتن دست فتادگانتنها سوال روز قیامت نماز نیستاین شعر رنجنامه ی یک عمر زندگی استهر چند پرچمی است که در اهتزاز نیست
برای تهیه ی این کتا
اویغورها در ۷۴۴ میلادی خودی نشان دادند و حاکم بلاقطع خاقانی شدند ، ولی برخی منابع آنان را اوغوزها و برخی تنها در کنار رود سلنگا ذکر کرده‌اند که بعدها در چین و ختن و کاشغر و ختن و.... پراکنده شدند. و یا آنان را مفلسانی خوانده اند که همراه اغوزلر به فروش زین و سپر می پرداخته‌اند.
ادامه مطلب
آیة الکرسى ، نام آیه ۲۵۵ سوره بقره که دو یا سه آیه بعدی از سوره بقره را نیز شامل می‌شود. و شأن عظیمی در کتاب قرآن دارد. 
بهترست از محسنات آن نگویم چون برای هر حاجت و کار نیک و بیماری و غیره نافع و نافذ است و بر خواندن آن بسیار سفارش شده‌است. 
ادامه مطلب
استادی داشتم 
که دیگر رغبت نوشتن نداشت ولی دوست داشت مباحثت کند. 
شاگردان سوال می کردند و جواب نمی داد یا دعوای آن داشت که این سوالات ساده چیست؟ مطلبی بگو و سوالی! 
آرام آرام ، دیگر کسی از او نپرسید و همه‌ی سوال کنندگان به طرفی دیگر می رفتند. و هیچکس از استاد سوالی نمی پرسید.
استاد را تنها دیدم ، گفت : بپرس. 
گفتم : هنوز به مطلب جدیدی نرسیدم تا بپرسم. 
گفت : بگو ، گفتم : والا ؟ چیزی ندارم. هم اکنون چیزی ندارم. 
گفت : اشکان فهمیدم! 
و از فردا قدر سوال
نظر خود بگذارید ، برگشتم جواب میدم. 
هنگامی که در گذشته فردی در امور دینی و سیاسی دخالت می ورزید و  به اعدام محکوم میشد 
شمع آجین 
بر روی سرش می نوشتند : 

تا نشوی سگ ، کوچه و بازار نگردی 
                                 وانگه نشوی گرگ بیابان حقیقت 
این مورد بیشتر در زمان قاجاریه خیلی جدی شد ، چون انگلیسی ها فرقهای متفاوتی را در ایران ظاهر کردند. 

اشکان ارشادی 

نویسنده و محقق : اشکان ارشادی از کرمانشاه 
فضولی شاعر سه زبانه عصر صفوی به طنز می نویسد : 
تا آنکه روزی گذارم بمکتبی افتاد، پری چهرهٔ دیدم فارسی‌نژاد، سهی سروری که حیرت نظارهٔ رفتارش الف را از حرکت انداخته بود و شوق مطالعهٔ مصحف رخسارش دیدهٔ نابینایی صاد را عین بصر ساخته بود.
ادامه مطلب

فضولی شاعر سه زبانه عصر صفوی به طنز می نویسد : 
تا آنکه روزی گذارم بمکتبی افتاد، پری چهرهٔ دیدم فارسی‌نژاد، سهی سروری که حیرت نظارهٔ رفتارش الف را از حرکت انداخته بود و شوق مطالعهٔ مصحف رخسارش دیدهٔ نابینایی صاد را عین بصر ساخته بود.
ادامه مطلب
انتخاب ، اشکان ارشادی از کرمانشاه 
یکی گفت : یک چیزی بنویس. 
ننوشتم 
این آوردم.......
 ای جان جان جان چو می‌بینی چه می‌پرسی
                                          الا ای کان کان کان چو با مایی چه می‌ترسی
ز لا و لم مسلم شو به هر سو کت کشم می‌رو
                                             به قدوست کشم آخر که خانه زاده قدسی
چه در بحث اصولی تو چه دربند فصولی تو
                            چه جنس و نوع می‌جویی کز این نوعی و زین جنسی
اگر دامان جان گیری به ترک این و آن
روم به دنبال گسترش بیشتر 
در آدرس زیر می توانید هر پرسشی از وزن شعر و ادبیات داشتید را بپرسید.  و همچنین از مطالب فراوان در باب ادبیات و پیرامون آن بهره‌مند شوید.
با آرزوی موفقیت شما 
اشکان ارشادی 
http://gerdabha.blogfa.com
روم ، امپراتوری ای بود عظیم و بسیار نیرومند، روم توسط سلاطین ترک اداره می شد و ارتشی داشت منظم. 
ارتش روم همیشه نظم مشخصی داشت و حجوم امپراتوری در اکثر مواقع به معنی پیروزی و تیره بختی دشمنش بود. ر
در چهارمقاله نظامی عروضی سمرقندی آمده‌است که :
وقتی سلطان محمود به هندوستان لشکر کشیده بود ، پس آن روی بغزنین نهاد و از آمادگی افرادی که جلویش حصار کشیده بودند و آماده جنگ بودند ، خشمگین شده بود ، پس رسولی پیش آنان فرستاد و باب گفتگو برای تسلیم شدن را باز کرد.
وقتی رسول یا همان پیک یا سفیر برگشت ، محمود پرسید که جواب چه داده‌اند؟
ادامه مطلب
اگر قبلا خوانده باشید که مثلا این لغات فارسی در عربی هستند و این مقدار ترکی در فارسی هستند یا بالعکس و خلاصه از این حرفها ، الان منظور منرا برداشت می‌کنید. 
یکی از غنیمتهای زبانهای منطقه از همدیگر ابواب است که امروزه به نام عربی شناخته می شود ولی بکام همه‌ی زبانها و حتی خود عربی است. 
ادامه مطلب
علائم سکته مغزی
یک متخصص بیماری‌های مغز و اعصاب گفت: دو نوع سکته مغزی داریم که یکی ناشی از انسداد رگ‌ها و دیگری ناشی از خونریزی رگ‌ها است.
دکتر اشکان مولا  درباره سکته‌های مغزی<Stroke> اظهار کرد: سکته‌های مغزی به مجموعه ای از علائم عصبی گفته می‌شود و ناشی از نوعی مشکل عروقی است که باعث 
اختلال بخشی از عملکرد ساقه مغز، شبکیه یا نخاع مغز می‌شود.

ادامه مطلب
در سال ۱۱۵۵ تا ۱۱۵۷ هجری قمری ، به دستور نادر شاعری با تخلص گلبن اقدام به سرودن شعری به ترکی برای مزار نادرشاه در کلات کرد که حکاکی شده ولی معلوم است که سرسری و نیمه کاره بوده‌است ، احتمالا مرگ نادر این موارد را رغم زده‌است. به هرحال در ۲۴ بیت در قالب مثنوی سرایش شده و ترکی «گلبن» در خراسان به دلیل استفاده مکرر از فارسی دری در خراسان بزرگ ، بسیار به فارسی نزدیک است معهذا بعدا ترجمه ای هم بر آن افزوده میکنم.
ادامه
قبل از نوشتن پست در مورد تصور ذهنی شکسته شده ،،،، و آیا بعشق خود رسیده اید؟ ،،،، این پژوهش را که عمری در حافظه ام نگهداری کردم را بخوانید.
برای چند روز آینده ، به وبهای دوستان سر میزنم و در حین پاسخگویی ، برایتان نظری با توجه به متن میگذارم.
ادامه مطلب
جای خالی دو وبلاگ وزین این روزها بسیار احساس می شود. یکی آقای اشکان ارشادی که کلا وبلاگ شان را حذف کردند و دیگری سرکار خانم سمیرا شیری که وبلاگ شان موجود است ولی خود ایشان نه پستی ایجاد می کنند و نه راه تماس ها را مفتوح گذاشته اند.
در هر صورت قصد بر این بود که یادی از این دو بلاگر عزیز و ارجمند کرده باشم و بگویم که اگر چه فعلا به نوعی نیستند ولی یاد و خاطرشان در ذهنم زنده است و براشون دعا می کنم.
انشااله هر جا که هستند صحیح و سالم و موفق باشند.

ماجرای جن و پری 
ابتدا و انتهای مقاله لب مطلب را داراست. 
در ابتدای کتاب شرفنامه مثلی عربی از زبان اعراب ذکر شده که ایشان کردها را از جنس انس ندانسته و آنان را متضاد پری معرفی کرده‌اند. این مثل را هنوز که هنوزه حفظ هستم ولی براستی چرا ؟
« الاکراد طایفه ......» 
ادامه مطلب
عَمِّ جُزء در حقیقت نه بمعنای تدریس عمه باجی ها بلکه جزء سی ام قرآن است و از سوره ۷۸ سوره نَباء یعنی عم یتعسألون شروع شده و تا پایان سوره ۱۱۴ ادامه دارد. 
قدیم در دوره ابتدایی و مکتب خانه ها درس می دادند و این جمله باب گشته بود : طرف سوادش در حد عم جزو هست. 
اسامی سوره ها ، بدون احتساب آیه بسم الله الرحمن الرحیم 
ادامه مطلب

نویسنده و گردآورنده : اشکان ارشادی از کرمانشاه 
ابتدا اینکه قبچاق کجاست ؟
تلفظش چگونه است ؟
در ایران و آفریقا آیا بوده‌اند ؟
ابتدا توضیحی تحقیقی از خودم ، ( اشکان ارشادی از کرمانشاه )
قِبچاق نام دشتی بزرگ در اوراسیاست، اوراسیا مجموع دو قاره آسیا و اروپاست چون در حقیقت اروپا شبه جزیره‌ای از قاره‌ای عظیم بنام آسیاست، این دشت از مغولستان شروع شده و تمامی زمینهای استَپی را تا عمق اورال و اروپا را شامل می شود ، اگرچه آذربایجان هیچگاه در دشت ق

نویسنده و گردآورنده : اشکان ارشادی از کرمانشاه 
ابتدا اینکه قبچاق کجاست ؟
تلفظش چگونه است ؟
در ایران و آفریقا آیا بوده‌اند ؟
ابتدا توضیحی تحقیقی از خودم ، ( اشکان ارشادی از کرمانشاه )
قِبچاق نام دشتی بزرگ در اوراسیاست، اوراسیا مجموع دو قاره آسیا و اروپاست چون در حقیقت اروپا شبه جزیره‌ای از قاره‌ای عظیم بنام آسیاست، این دشت از مغولستان شروع شده و تمامی زمینهای استَپی را تا عمق اورال و اروپا را شامل می شود ، اگرچه آذربایجان هیچگاه در دشت ق
☑️ دانلود فیلم هابز و شاو Fast & Furious : Hobbs & Shaw
ژانر : اکشن، ماجراجوییمحصول آمریکاانتشار : 2019زبان : دوبله فارسیمدت زمان : 02:16:42امتیاز : 6.7 از 10خلاصه داستان : این فیلم که به نوعی اسپین آف مجموعه فیلم های سریع و خشن محسوب می شود، درباره یک مامور امنیت دیپلماتیک ایالات متحده به نام “لوک هابز” و یک آدمکش سرکش و حرفه ای نیروهای ویژه به نام “دکارد شاو” است که به طرز غیر محتملی با هم متحد میشوند و…
عوامل دوبله : مدیر دوبلاژ - اشکان صادقی، گویندگان - م
دانلود دوبله فارسی فیلم هابز و شاو Fast & Furious: Hobbs & Shaw 2019
فیلم سریع و خشن: هابز و شاو ۲۰۱۹  با کیفیت 1080p & 720p & 480p
نسخه اصلی بلوری BluRay اضافه شد
نام فیلم: سریع و خشن: هابز و شاو | ژانر: اکشن، ماجراجویی | محصول آمریکا | انتشار: 2019
زبان: دوبله فارسی + انگلیسی | مدت زمان: 02:16:42 | زیرنویس فارسی: دارد
حجم: 2.8 گیگابایت + 1.5 گیگابایت + 751 مگابایت | امتیاز: 6.7 از 10
خلاصه داستان:این فیلم که به نوعی اسپین آف مجموعه فیلم های سریع و خشن محسوب می شود، درباره یک مامور
نویسنده و محقق : اشکان ارشادی  از کرمانشاه 
در گذشته ، روشهای ترک منحصر بود که هنوزهم کاربرد دارد مثل : حبس فرد برای دو هفته ، بستن روی تخت برای بیست روز یا..... اخیرا درمانهای سمزدایی همانند قارچ سر بلند کرده‌اند که هیچکدام نتیجه بخش نیست و جز هزینه و ایجاد تنش در بدن بیمار و تخریب و عود بیماری اعتیاد ، ارمغانی دیگر ندارد. اصلا ارمغان ندارد و به زبان لغز و متلک گفتیم ارمغان وگرنه تنها مصیبت به بار می آورد. 
روش کم کردن ، ترک تدریجی 
ادامه مطلب
نام اثر : The Muleژانر : جنایی , رازآلود , مهیج ۷٫۱/۱۰ از ۴۸,۳۰۱ رایمدت زمان : ۱۱۶ دقیقهزبان : انگلیسیکیفیت : BluRay 720p فرمت : MKVانکودر : MkvCageحجم : ۹۹۹ مگابایتمحصول : آمریکاستارگان : Clint Eastwood, Bradley Cooper, Michael Pena, Laurence Fishburneکارگردان : Clint Eastwoodتوضیحات دوبله :دوبله فارسی فیلم سینمایی مول-=-=-=-گویندگان : سعید مظفری ، اشکان صادقی ، محسن زرآبادی ، علی باقرلیخلاصه داستان فیلم the mule :این فیلم داستان مردی مسن به نام ارل استون را به‌ تصویر می‌کشد که در سن نود سالگی با مشک
دانلود آهنگ شب شده آسمون پر از ستاره دنیا دیگه عروسی مثل تو نداره
آهنگ شب شده آسمون پر از ستاره اشکان عباسی
دانلود آهنگ شدی عروس نازم از بهنام شهبازی
شب شدواسمون پراز ستاره

اهنگ شب شده آسمون پر از ستاره چشمک بزن دوباره
دانلود آهنگ شاد برای رقص عروس و داماد
دانلود آهنگ جدید برای ورود عروس و داماد به تالار
دانلود آهنگ جدید احمد سعیدی شدی عروس نازم
اگه دوست دارید آهنگ جذاب و شنیدنی سینا سرلک عزیز را بشنوید با ما همراه باشید ٬ شما را شگفت زده میکنیم 
دانلود آهنگ جدید سینا سرلک یار منی
 سینا سرلک و یک آهنگ فوق العاده دیگر در سایت دی موزیک ٬ هم اکنون با کیفیت اصلی آهنگ یار منی را آنلاین گوش کنید و در نهایت با کیفت عالی دانلود کنید.
شعر : سینا سرلک ، اشکان حیدری  ترانه سرا : سینا سرلک و اشکان حیدری
Download Best Song • Sina Sarlak • Called •   Yare Mani • Text & The Best Quality In DayMusic

متن آهنگ یار منی سینا سرلک
دل ب
هنگامی روسها قبر تیمور را شکافتند ، اصلا توجهی به این نکردند که در نوشته های مقبره آمده : که هرکس قبر مرا بشکافد با جهانگیری بدتر از من روبرو شود. روسها مشغول مطالعه بودند که آدولف هیتلر با لشکر نازی به روسیه حمله کرد.
پروفسور گیرشمن که تاریخ ایران را نوشته ، در مقبره های جنوب که بسیار شبیه مصر است ، توجهی به نفرین نوشته شده بر روی دیواره ها نکرد. گویند عقیم شد و مقطوع انسل.
لوحی حاوی نفرین در قبر در آتن در ۲۴۰۰ سال
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید...

درسنامه درختی زیست دهم یازدهم و دوازدهم از انتشارات نشر الگو به قلم دکتر اشکان هاشمی
دانلود از سرور سایت نشر الگو:
منابع تکمیلی
درسنامه درختی زیست‌شناسی دهم
درسنامه درختی زیست‌شناسی یازدهم
درسنامه درختی زیست‌شناسی دوازدهم
دانلود از سایت ما:

شاعری در زبان فارسی و ترکی و عربی وجود دارد که از ترکمنهای عراق است و اتفاقا ایران را در زمان خود که زمانه صفویه و عثمانی بوده خیلی دوست داشته است. لحن ترکی دلنشینی دارد و خود من بعداز عمادالدین نسیمی از فضولی تبعیت می کنم ، وی روزی گذارش به یک کتابخانه افتاد که برخلاف اصول زنی یعنی دختری جوان را راه داده بودند. می دانیم اکثر مردم آن زمان بیسواد و بخصوص با خواندن و نوشتن زنان جزء قرآن برخورد میشد. 
فضولی که همیشه
نویسنده و محقق : اشکان ارشادی ، از کرمانشاه 
این مطلب جالب را تا پایان بخوانید و چند پیشنهاد و راه کار هم برای رشد و ضخامت مو خدمت شما عزیزان ارائه خواهم داد.
در گذشته هیچ طبیبی همانند امروزه ، کوسه بودن یعنی عدم رشد و رویش مو در صورت را بیماری ندانسته ولی ریش و سبیل همیشه از ادوار گذشته تا به امروز مهم است و گاه متناسب با شغل و گاه متناسب با شمایل و گاه..... باید به داشتن و گذاشتن ریش و سبیل اهمیت داد. مثلا در دوره شاه عباس تراشیدن ریش و گذاشتن سبی
یک لیست بلند بالا از ستاره‌های لیگ هنوز تکلیف فصل بعدشان مشخص نشده؛ از دژاگه، کریمی و بیرانوند تا منتظری، استوکس و علیپور.
32 روز تا شروع فصل جدید لیگ برتر زمان
باقی مانده و هنوز تکلیف چند ستاره لیگ برتر مشخص نشده است. پاتوسی
هواداران استقلال را نگران کرده‌ و هر روز خبر جدیدی در مورد پیشنهادهای
بیرانوند و علیپور در پرسپولیس به گوش می‌رسد. تمدید نکردن کی‌روش استنلی
آرامش را از قلعه‌نویی گرفته و تکلیف ادامه یا قطع همکاری اشکان دژاگه با
دژاگه هفته های آغازین رقابت های لیگ را از دست داد ! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، به غیر از بازیکنان خارجی تراکتورسازی، اشکان دژاگه تنها ستاره این تیم است که تاکنون در تمرینات حضور پیدا نکرده و حواشی زیادی در این خصوص ایجاد شده است. برای پایان دادن به این حواشی اما مسئولان باشگاه تراکتورسازی اطلاعیه ای منتشر و اعلام کردند که دژاگه با کسب اجازه از کادرفنی از دو هفته دیگر به تمرینات ملحق می شود و اشکان دژاگه  در حال حاضر در پی انجام تمرینات ریک
آهنگ ارکستی عروس خوشگل ما چشمان آهو دارد
دانلود آهنگ اشکان عروس خوشگل ما
متن اهنگ عروس خوشگل ما چشمان اهو
دانلود اهنگ عروس ما چشمای اهوداره حلال ابرو دارد

آهنگ عروس خوشگل ما هلال ابرو دارد از مرتضی اشرفی

اهنگ عروس خوشگل ما اپارات

اهنگ مرتضی اشرفی عروس خوشگل ماچشمان اهودارد
آهنگ شاد عروس خوشگل

در زمان بعد از چنگیزخان مساله خاقانی بروز کرد و در شورایی ( قورولتای یا قوریلتای ) اوکتای خان را که بگفته مورخین وزین تر و متین تر بود را به فرمانروایی کل تسخیرات مغول برگزیدند. 
مسلمانان و بخصوص مسلمانان منطقه رود سلنگا در شمال چین و مغولستان امروزی تا نیشابور در خراسان ، آسیب فراوانی دیده بودند. گرچه چنگیزخان در اواخر حکومت خود از خونریزی بیشتر پرهیز کرد و به پذیرش نظام ایلی مغول بسنده می کرد و

در سال ۶۶۱ میلادی خلافت اموی تشکیل شد. از سال ۶۶۱ میلادی تا سال ۱۵۰۱ میلادی که شاه اسماعیل تبریز را فتح کرد ، قرون میانه تاریخی ایران نامیده می‌شود. 
این دوره که ۹۴۰ سال درازا دارد ، دوره ای بسیار حساس و پر از حوادث گوناگون است و هر بخشی را باید جداگانه بررسی کرد. فعلا شرحی ساده می دهیم : 
خلفای اموی از  ۶۶۱ میلادی تا ۷۵۰ میلادی ،،،،، یا آنکه از ۴۱ هجری قمری تا ۱۳۳ هجری قمری 
ادامه مطلب
مبارک 
سال نو میلادی بر تمام هموطنان مسیحی مبارک. 
کریسمس بر تمامی ارامنه ، چه ارامنه شمال و چه ارامنه جنوب مبارک. 
کریسمس بر گرجیان ساکن ایران ، کوردهای مسیحی ایران و عراق و... مبارک.
کریسمس و سال نو بر مسیحیان همشهری ام کرمانشاهیان مسیحی مبارک. 
کریسمس بر خارجیان تبعه ایران شده مبارک. 
کریسمس و سال نو بر مسیحیان «ایران» ، « افغانستان » و «تاجیکستان» ، این سه کشور با زبان رسمی فارسی دری مبارک ویژه باد. 
سال
آهنگ عروس خوشگل ما هلال ابرو دارد از مرتضی اشرفی
دانلود آهنگ اشکان عروس خوشگل ما
آهنگ ارکستی عروس خوشگل ما چشمان آهو دارد
دانلود اهنگ عروس ما چشمای اهوداره حلال ابرو دارد

متن اهنگ عروس خوشگل ما چشمان اهو
اهنگ عروس خوشگل ما اپارات
اهنگ مرتضی اشرفی عروس خوشگل ماچشمان اهودارد

آهنگ شاد عروس خوشگل
از اولین پستی ک تو این وبلاگ گذاشتم من همش ی هدف داشتمکه بفهمم از این دنیا چی میخوام
شاید قرار نیست چیزی بخوام
شاید قراره فقط زندگی کنم
ب اینکه صدسال دیگه هیچ اثری ازم نیست راضیم
واقعا خسته شدم از اینکه انقدر فکر کنم ک دقیقا باید برای زندگیم چی کار کنم
قسمت داغون ماجرا اینکه این همه درس خوندم ولی تو هیچ کدوم از اون واحدهای کوفتی درسی یاد ندادن درست تصمیم گیری رو
اشکان از رو شکم سیری ی پلن مسخره برام کشید ک هرچی سر و تهش رو از بقیه میپرسم به بن ب

محصولاتی توسط غذا و دارو و نیروی انتظامی کشف و ضبط شده‌اند که حاوی سم بوده‌اند. 
خواسته شده تا از محصولات معتبر و معروف خرید بشود و فاکتور اخذ شود و نام فروشگاه را خریداران و مصرف‌کنندگان به خاطر بسپارند. 
سازمان غذا و دارو برای گزارشات مردمی ، شماره ۱۹۰ را اعلام کرده. 
۱۹۰ شماره اطلاع رسانی و گزارشات مردمی 
۱۱۳ شماره وزارت اطلاعات 
۱۱۰ پلیس فوری 
ادامه مطلب
درباره فیلم:
فیلم زیر نظر به کارگردانی مجید صالحی و تهیه کنندگی محمد شایسته و رامبد جوان است که به تازگی فیلم برداری این فیلم به پایان رسیده است.
مراحل فنی فیلم زیر نظر به تازگی آغاز شده تا کمدی مجید صالحی برای اکران در نوروز ۹۸ آماده شود.
بازیگران:
رضا عطاران/ امیر جعفری/ مهران احمدی/ سروش جمشیدی/ علی استادی/ امیر نوری/ سیاوش مفیدی/ علی صالحی/ سامیه لک/ مصطفی راد/ عباس جمشیدی/ آزاده صمدی
سایر عوامل: 

نویسنده: ابوالفضل کاهانی
مدیر فیلمبر

هزاره قومیست شیعه مذهب و مسلمان و با زبان فارسی ، در حال حاضر ساکن افغانستان حالیه هستند. 
بخاطر چهره‌های مغولی در کانون توجه هستند! 
مواردی پیرامون آنان مورد طرح سوال گشته : 
۱. چرا برخلاف چهره‌های شرقی ، ایشان فارسی زبانند! چه حوادثی این دوگانگی را رغم زده ؟ اصلا دوگانگی موجوده؟ 
۲. ایشان چطور شیعه مذهبند ؟ 
۳. آیا ایشان از قوم ترکند ؟ یا از مغول ؟ 
۴. جغرافیای ایشان همواره ایرانی معرفی شده و حتی
اگر بخواهید قرآن بخوانید باید «علم تجوید» بدانید و در تجوید و هم در یادگیری زبان عربی آشنایی با حروف الفبای عربی از الزامات است. همچنین اگر بخواهید ابجد کبریایی مخصوص حساب کنید باید حروف عربی را همچون خود عربی بشناسید. الفبای عربی ۲۸ حرف است و به عقیده برخی دیگر ۲۹ حرف است و اختلاف بر سر الف و همزه است ولی چون تفاوت زیادی در اصل ایجاد نمی‌کند همان ۲۸ حرف صحیح است.
توجه کنید در لهجات عربی مثل عربی عراق یا امارات گ
سال سوم دبیرستان بودم.دیگه تو مدرسه.ی جدید جا افتاده بودم و میز یکی مونده به آخر میشستم.من علی‌بابا فریور و سقا،ممد خلج هم اگه حال داشت میومد و میشست میز جلویی من و علی‌بابا.
اون روزا زندگی ساده بود.برای همه‌مون.مثلا علی‌بابا دنبال پول سیگار و پک بود و ته دغدغه ذهنیش المپیاد ادبی بود.یا فری(فریور)میخواست بره هنرستان.منم فقط سر کلاس ادبیات و هندسه گوش میدادم و بقیه کلاسا یا چرت میزدم یا با علی بابا چرت و پرت میگفتیم.کارمون شده بود درمورد فین
سلااااااااااااااااااااااام
امروز 2 ساله که یه فرشته ی اسمونی اومده تو بیان و اسمش صدرا ـه 
بله برابچ امروز وبمون 2 ساله شده
تو این دو سال داداشای  خوبی پیدا کردم
،رهام جان،سعید جان،مهدی جان،اون یکی مهدی جان،علی جان،اون یکی علی جان،داش ماهان گل،داش،عرفان جان،اون یکی عرفان جان،اون یکی عرفان جان(داش عرفان)صالح جان،صادق جان،ابولفضل جان،اقا اشکان،اقای اشنا،دایی مشتی،اقا مهیار،اقا محسن،اقا رحمت،اقا محمد،دایی مشتی و کسایی که اسمشون یادم رف
فایل ایزو می گیریم چون احتمال دارد که درایو سی دی رام ما قدرت خواندن یک سی دی پر حجم را نداشته باشد و وسط نصب بر به مشکل بخوریم.
بعد اینکه فایل ایزو در واقع یک درایو مجازی است و در واقع آن دیسک را همیشه دارید و خط و خش برنمیدارد. فرض کنید یک سی دی بازی دارید که فقط از طریق سی دی رام قابل اجراست ، ولی شما می‌توانید با تهیه یک فایل ایزو ، درایو مجازی ایجاد کرده و از درون کامپیوتر بازی را اجرا کنید و سی دی رام شما نسوزد.
اشکان ارشادی 
آیه ۱۰ از سوره یونس ع که اینهم سوره ۱۰ میباشد. 
این آیه رو تحصیلکرده های روحانی و غیر روحانی در قدیم میگفتند. بله تا ۱۵ سالگی شنیدم ولی بعدش نمیدانم که هنوز گفته می‌شود یا نه؟ 
معنی آیه چنین است : و آخر دعوا شکر خدایشان. 
وقتی بحث چه شیرین چه تلخ تمام میشد میگفتند : 
«وَ آخِرُ دَعْواهُمْ أَنِ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعالَمینَ۱۰»
ادامه مطلب

گردآوری و نویسنده : اشکان ارشادی 

غزل زیبای « آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا ؟» 
از استاد شهریار که نام حقیقیش محمدحسین بهجت تبریزی هست.
این غزل را به ترکی نیز موجودست. 
اکنون هم ترکی آذربایجانی و هم فارسی را تقدیم عزیزان می‌کنم.
ابتدا ترکی آذربایجانی 
سپس به زیبایی تمام غزل فارسی همین شعر 
ادامه مطلب

گردآوری و نویسنده : اشکان ارشادی 

غزل زیبای « آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا ؟» 
از استاد شهریار که نام حقیقیش محمدحسین بهجت تبریزی هست.
این غزل را به ترکی نیز موجودست. 
اکنون هم ترکی آذربایجانی و هم فارسی را تقدیم عزیزان می‌کنم.
ابتدا ترکی آذربایجانی 
سپس به زیبایی تمام غزل فارسی همین شعر 
ادامه مطلب
نقل کفر ، کفر نیست.
ماجرا از آنجا شروع می‌شود که حافظ در اشعار خود بیتی را گفته بود که درباریان شاه را مجاب کردند که کفر گفته است و باید مجازات شود.
حافظ وقتی که مسئله را جدی دید با بزرگی مشورت کرد و آن بزرگ گفت : اگر نقل کفر کرده ای کفر نیست ولی اگر نقل نبوده بله کفر کرده ای ، حال بگو که این نقلی بوده از جمله ای که شنیده‌ای.
حافظ بیتی اضافه کرد و شد : نقل کفر ، نه کفر گفتن.
ماحصل این داستان چیست؟ 
نتیجه ای
این مطلب بخوانید تا بعد به مطالبی بپردازم.
همیشه از دوره ابتدایی به این طرف ؛ یعنی دقیقا از کلاس چهارم تا همین دو سال پیش! در مورد چاپارها فکر میکردم و این را جالب می دانستم. اما از شخصی شنیدم که چاپارها آنقدر به کار خود دقت داشتند و برای رساندن خود به مکان مورد نظر اهمیت میدادند که حتی در خواب هم راه می رفتند! 
این موضوع خیلی روی ذهن بنده اثر گذاشت. و پرس و جوهایی کردم ولی جواب مساعد و در خور توجهی نیافتم تا اینکه با کتاب
امروزه در ایران یا شما از اندروید کار می کنید یا به واسطه داشتن لبتاپ و سرور از ویندوز استفاده می کنید، توجه کنید که گویند «آنچیز که بچشم خار آید ، یک روز بکار آید» . من بارها دنبال برنامه‌ای گشتم که تبدیل موزیک به کیفیت ۳۲۰ یا flac کند ولی برنامه‌ای کاربردی پیدا نکردم ولی در سی دی برنامه‌های گذشته ام یک نرم‌افزار را یافتم که خوبی این کار را انجام می‌دهد. پس هیچگاه برنامه‌های قدیمی خود را به فرض قدیمی شده و ناکا
نویسنده این متن : اشکان ارشادى 
اویغوریم آغلاما 
اویغورلار! همیشا همیشا افتخار بوتون ترکلر واردیلر. 
اویغوریم ، بیزده ناراحت واراخ که سیزلر ؛ چین آلتی آیاخلاری اولسون. اؤلوم اولسون ظالم لار.،اؤلوم اولسون چین کئ مسلمانلارى اذیت و شکنجه اتدیلر. 
آخه نه دئیم زمانه ، نه دئیم جونلره،
من طرفدن زمان و دونیا معذرت ایسترم ، باغیشلا منى.
یاشاسن اویغورلار. 
خبرلر اورادان گلدی و دوزدَن چوخ یاندیم، چوخ یاندیم ، چوخ یاندیم.
انشاءالله اویغور مسلمانل

این خبر فوری با لحنی طنزآلود بیان میشه. 
اینترنت موبایلی وصل شد. امروز  هشتم آذر ماه  نود و هشت ۱۳۹۸ 
من اینستا و... ندارم تنها وب دارم ولی به افتخار بچه‌های « کرمانشاه و کردستان » که تا الان صبور بودند تا اینترنت وصل بشه! یه پیاله غزل « حافظ » مرتبط با اتصال نت میزنیم تو رگ !!!!
دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند
                                           واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند  « بهمون نت دادن »
بیخود از شعشعه پرتو ذاتم کر
این نوشته بازبینی می‌شود و ادامه دارد....
لهستان محل تجمع و ریزش خزرهایی بود که در ابتدا ترکی حرف میزدند ولی بعداز مدتی زبان عوض کردند. این یهودیان که بعدها همان یهودیانی بودند که هیتلر آنان را خطاب میکرد ، در تاریخ حتی توانستند شاهان آلمان را در دست بگیرند و رسوایی پدید آورند. 
یورش روسهای کیف ، آنقدر قوی بود که خزرها از منطقه شمالی قفقاز فرار کردند ولی در اروپای شرقی مسکن گزیدند. امپراتوری عثمانی با حضور در شمال دریا
این مطلب بخوانید تا بعد به مطالبی بپردازم.
همیشه از دوره ابتدایی به این طرف ؛ یعنی دقیقا از کلاس چهارم تا همین دو سال پیش! در مورد چاپارها فکر میکردم و این را جالب می دانستم. اما از شخصی شنیدم که چاپارها آنقدر به کار خود دقت داشتند و برای رساندن خود به مکان مورد نظر اهمیت میدادند که حتی در خواب هم راه می رفتند! 
این موضوع خیلی روی ذهن بنده اثر گذاشت. و پرس و جوهایی کردم ولی جواب مساعد و در خور توجهی نیافتم تا اینکه با کتاب
برای لینک نویسی کافیست که به ابتدای نام سایت 
http://www.Eurasia1.blog.ir
http و دو نقطه :  و  سپس دو اسلش را // بدون فاصله همانند بالا می نویسیم و سپس www دات و سپس نام سایت را با رعایت آنچه تعیین شده یعنی اگر حرفی بزرگ بود ، بزرگ نوشته شود و همینطور برعکس.
سپس دیگر عبارات که همه با حروف کوچک هستند.
برای نوشتن لینکهای صفحه باید عنوان لینک را در اختیار داشت یا آنکه خودتان اگر مدیریتی بر آن لینک دارید تعیین کنید آن لینک بر اساس چه مو
دانلود آهنگ دست به یکی مسیح و آرش برای دانلود این موزیک زیبا به ادامه مطلب بروید
مسیح و آرش AP دست به یکی

دانلود آهنگ جدید مسیح و آرش AP به نام دست به یکی
Masih & Arash AP - Dast Be Yeki
ترانه و موزیک : آرش AP ؛ تنظیم : اشکان محمدیان
+ متن ترانه دست به یکی از مسیح و آرش AP
اسمتو با عشق نوشتم / رو تن درخت و گل دادن
واسه بودن تو به کنارم / تک تکشون بهم قول دادن
ادامه مطلب
با عرض احترام ، چند یادآوری برای خوانندگان گرامی داشته باشم :
مطالب تکمیلی و مرتبط به مرور نوشته می‌شود.
همه‌ی نوشته ها ، تحقیق و بررسی و تایپ شخص اینجانب است. پس خواهشا در کپی کردن ذکر نام نویسنده « اشکان ارشادی » را در صفحه ی خود بگذراید و بهتراست برای حفظ حقوق معنوی اینجانب علاوه بر ذکر نام ، لینک وب را هم قرار دهید. 
من این مطالب را برای شما عزیزان می نویسم و چون هزینه‌های چاپ و نشر زیاد است و همچنین مطا
نویسنده اشکان ارشادی 
بچه‌هایی که وب من را دنبال کرده‌اند ، میتوانند مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، درخواست برای معرفی وب خود بدهند. 
برخی را که می شناسم خودم به مرور اضافه میکنم. ولی بازهم رضایت خیلی مهم است! 
این طرح « پاییزه » رایگان و بدون هیچ مشکلی می باشد و در صورت صلاحدید تمدید می‌کنم. 
معرفی مختص کسانیست که هم توسط بنده و هم متقابل دنبال شوندگی صورت گرفته ، معهذا دیگر بچه‌ها نیز می توانند چنین کنند و درخواست بدهند. 
این معرف

رادیوی آقام روشنه و صبحها اذان گوش می‌کنم، برنامه‌های « قند پارسی » ، تقویم تاریخ ، و... گوش می‌کنم. بخصوص اخبار گوش میدم.  اینقدر که از گوش کردن رادیو لذت می برم که حد نداره. 
« قند پارسی » جدیدا خیلی بی نمک و بی مزه شده و اصلا حکایاتش معنی نداره!!! اینقدر حکایتهاش بی معنیه که در ذهن نمیمانه!!! از آقا می پرسم : دقیقا چه گفت ؟؟ چه شد ؟؟ که آقام هم میگه : ای آقا ، تو با این ذهن فوق‌العاده قویت!! بیاد نماند و
  سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: اشکان دژاگه و چند بازیکن جدید تا چند روز دیگر به اردوی تیم ملحق می شوند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی باشگاه تراکتور، مصطفی دنیزلی در خصوص اردوی ارضروم گفت: پس از پشت سر گذاشتن تمرینات پرفشار تبریز، اردوی خود را در ارضروم آغاز کردیم و می توانیم در این اردو، برنامه های بدنی و غذایی بازیکنان را نیز زیر نظر بگیریم. تمریناتمان در دو نوبت صبح و عصر برگ

امروز وقتیکه بچه خواهرم پرسید : دایی اک! برهنه یعنی چه؟ 
گفتم ، عزیز دلم! برهنه یعنی عریان. 
پرسید ، عریان یعنی چه؟ 
گفتم : یعنی عور و ناپوش. 
گفت : چی چی ؟ 
ذهنم یاد خیلی حرفها افتاد و گفتم : یعنی لخت. بی لباس ، بدون پوشش. لختگی پُختی. 
یاد این افتادم که همه گویند : گُفتت را ندانیم ، لسان تورا به فهمیدن! صعب بُود. 
و اینکه کسی طالب نوشته و تحقیق اینجانب نیست. بقول یکی از بچه‌ها..... 
و بقول دیگری...... 
دیروز همین دوباره تکرار ش

تا آنجا که من مطالعه کردم مذهب راستین عنوانی بود که در زمان صفویه بسیار رونق گرفت ولی جا نیفتاد و بمرور از خاطرات حذف شد. این عنوان در برابر مذهب سُنی عثمانی و سنی ازبکان تشویق شد. قرار بود نام مذهب راستین همه‌ی شیعیان را پوشش دهد ، بطور مثال دیگه شیعه زیدی ، شیعه جعفری ، شیعه دوازده امامی و غیره ، با نام مذهب راستین در برابر مذهب حقه‌ی عثمانی متحد شوند. ولی این نام بدلایلی از رونق افتاد ، در جایی می خواند
  پایه هفتم
نام و نام خانوادگی
معدل     

بهشاد ساکی پور
20

آریو جافریان
20

آرتین جافریان
19/93

احمد رضا خلیلی
19/93

علیرضا طهماسبی
19/93

عارف بهاروند
19/93

پایه هشتم

اشکان بابایی جودکی
20

مهدی حسینی
20

ابولفضل رجبی
20

محمد رضا نظری
19/93

محمد جواد کشوری
19/86

معین ساکی
19/86

رضا صیادی
19/86

پایه نهم

عرشیا پیری
20

امیر حسین جمشیدی پور
20

آرین سپهوند
20

امیر محمد فعلی
20

آرتین رحیمی
20

حسام طالبی
19/93

حسین امیدی
19/93

بحر در شعر و وزن اصلا چیست؟ 
بحر در لغت بمعنی شکافی فراخ است که آب درون آن جایگیر می شود و پهنه ای به نام بحر بمعنی دریا را بوجود میاورد ولی در شعر و اوزان عروضی ، بحر از در کنار هم نشستن ارکان بوجود می آید. و کیفیت وزن و آهنگ شعر را رقم می زند. از تکرار یا ترکیب یک یا چند رکن عروضی بحرها بوجود میاد. 
خلیل بن احمد در قرن دوم هجری زندگی میکرده و در ۱۷۰ هجری قمری وفات نموده ، ایشان بر وزن فعل یا همان افاعیل
#بگو_سیب 
#پارت_بیست‌و‌یک
بلده آرام دلم...یار دل آرام کو؟
آن که آرام برد از دلم آرام کو؟
آن که آرام برد عشق منو جان کو؟
آن که عاشقش شدم، جانان جانان کو؟
وای وای وای دل من شده عاشق چشاش‌‌‌...
وای که نمیدونستم میشم پریشون چشاش...
وای وای وای دل من شده دیوونه ی اون...
دل دیوونه ی من اسیر مست موی اون‌...
من...یه حس عاشقانه در تو...
تو...یه عشق جاودانه در من...
من بی بال و پرم بدون رویات...
بی تاج سرم بدون دنیات...
من با تو خوشم که بی قراره دلم‌...
من با تو خوشم آر

نام انیمیشن: میرای – Mirai no Mirai | ژانر: درام، ماجراجویی | محصول ژاپن | تاریخ انتشار: 2018
زبان: دوبله فارسی + ژاپنی | مدت: 01:37:58 | زیرنویس فارسی: دارد | کیفیت: بلوری
حجم: 1.84 گیگابایت + 979 مگابایت + 499 مگابایت | امتیاز: 7.1 از 10
خلاصه داستان:
درباره پسربچه‎ای است که به خواهر کوچکترش میرای حسادت می‎کند و احساس می‎کند که والدین او تنها به میرای توجه دارند و سعی دارد با خرابکاری و کارهای بچه‌گانه باز هم توجه والدینش را جلب کند. اما در یکی از این روزها او از
اشکان ارشادی 
اگه بچه‌های بیان ، هرکدام در رشته‌هایی که فعالیت میکنند. صندوق ویژه ذخیره سازی امن ایجاد کنند ، نفری ۵۰۰ فایچ.ل داریم ( البت رایگان ، با پنج هزار صفحه ی رایگان برای مقاله نویسی وبلاگ..... ). اگر بچه‌ها صندوق بیان امنی از آپلودی ها ایجاد کنند تا همه بتوانند آدرسش لینک ثابت را بدهند و محتاج دیگران در آپلود و.... نباشند. بیان بلاگی گنجینه دیگری! مثلا دیشب میخواستم ترتیل ، با چند موسیقی چچچچچچچچچچچچچچچبیکلام بگذارم ولی از تغییر صفحه
نویسنده اشکان ارشادی 
در پایان محل معرفی لینکهای مفید آمده و اینجا تنها برای معرفی وب هست.
بچه‌هایی که مایلنند و خودشان می خواهند ، میتوانند مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، درخواست برای معرفی وب خود بدهند. 
برخی را که می شناسم خودم به مرور اضافه میکنم. ولی بازهم رضایت خیلی مهم است! 
هرکس مایل است ، زیر این مطلب ، با نظری به معرفی وب خودش بپردازد. 
در نظری ، وب خودش را با زبان خودش معرفی کند و خصوصیات وب خودش را بازگو کند.
دو نظر پشت سرهم

یادمه که ورزش و مردم رو می دیدم و آقای شفیعی گفت : ژاپنی‌ها میگند هرچیزی رو حتی شده کمرنگ یادداشت کن چون گاهی به سبب کثرت آگاهی ، از یادت میره!! ولی اگه نوشته باشی ، حتی کمرنگ! میتوانی بهش رجوع کنی. 
چقدر تفسیرهای فوتبال با صدای آقای شفیعی رو دوست داشتم. 
بگذریم. 
در کرمانشاه زیاد نام ، برادران آشود رو در سیم پیچی شنیدم ، فقط میدانم ارمنی بودند. 
خوب ، سیم پیچ نیستم ولی دوره دیدم . حالا حساب رو یادتون میدم ولی بقیه

یادمه که ورزش و مردم رو می دیدم و آقای شفیعی گفت : ژاپنی‌ها میگند هرچیزی رو حتی شده کمرنگ یادداشت کن چون گاهی به سبب کثرت آگاهی ، از یادت میره!! ولی اگه نوشته باشی ، حتی کمرنگ! میتوانی بهش رجوع کنی. 
چقدر تفسیرهای فوتبال با صدای آقای شفیعی رو دوست داشتم. 
بگذریم. 
در کرمانشاه زیاد نام ، برادران آشود رو در سیم پیچی شنیدم ، فقط میدانم ارمنی بودند. 
خوب ، سیم پیچ نیستم ولی دوره دیدم . حالا حساب رو یادتون میدم ولی بقیه
در کار رفتن نبودم. رفتن کار من نبود.. با نوایی که زمزمه گوشم شده بود و دلی که در کار فرمان من نبود. راهی شدم، نه بدان سان که باد می‌شود و در شورش رفتن‌اش شاخه‌ها به رقص در می آیند.. نه چنان که آب بر سنگ‌ها روان می‌شود و شتاب می‌کند بر زمین.. راهی شدم به مقصد نا معلوم با دلی در کار خود.. ترس ماندن و شتاب پاها در هم شدند. در رفتن من پروانه بال بر صورت شمع نکوبید.رفتن من نوید رنج خورشید مقابل نبود. زمان همان همیشگی همیشگی بود و زمین تنها به چرخ بی قرار
آهنگهای عربی و سپس ترکی و کوردی خودم را بمرور تقدیم بچه‌های ایران فرهنگی می‌کنم
بعدا پکیج کامل نیز فراهم می‌کنم تا هرکس خواست تقدیم کنم ، میگم چطوری
آهنگ شیطون بلا
خواننده همشهری و هم عشیره ای نسب یا امی
گندم و هرکسی که دانلود کرد خواهشا کامنت و نظرش بگذاره تا بعدا آهنگ قدیمی من اسکندریا ، بلدی بلدی را هم از خواننده مرد دهه هفتاد میلادی بگذارم ، کلی زحمتی داره بخدا ، نظرت در مورد اهوازی خودمان بگذارید ، ت
نویسنده ؛ و محقق : اشکان ارشادی از کرمانشاه 
از روزیکه نگون بختی برخی از هموطنان را دیدم ، مشتاق شدم تا بدانم راه گریز چیست؟ 
خواندم و شنیدم. 
شنیدم که دولت چین در استعمار انگلیس می سوخته و با معتاد کردن جمعیت زیاد چین ، سود خوبی به جیب می زده که به همین خاطر نیز جدا از آنکه می خواست مرزی حایل میان روسیه با هند دیگر مستعمره اش ایجاد کند ، بخاطر تریاک ایران ( بخش شرقی که افغانستان حالیه میشه ) اینقدر تلاش در تجزیه ایران داشت. 
تریاک را به چین می ب

خواهشا چالش قبلی را هم بخوانید و نظر دهید ، مرا با نظری یاری کنید.

این تنها یک حل یک معماست. که توسط آقامحمد خان حل شد ، هیچ گونه ترویج و تبلیغی در کار نیست و کلا یک دو بیتی است. 
هنگامیکه جهانسوز برادر آقامحمد خان توسط کریمخان سرکوب و در نهایت کشته شد. آقامحمد خان از ترس جان خود به دربار نیامد و به امامزاده پناهنده شد. مردم شیراز برایش خوراک می آوردند و آقامحمد به آنان گفت : بخاطر خواجگی غذا بسیار

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها